Tábory CK Topinka:

I pro letošní rok zajišťujeme airsoftové zbraně a program pro tábory CK Topinka v Čechách a na Vysočině. Naši airsoftový intruktoři se po celou dobu tábora starají o funkčnost zbraní, bezpečnost a vymýšlejí pro Vás stále nové a zábavné airsoftové hry. 

Čekají Vás nevšední zážitky,  spousta bitev, adrenalinu a zábavy.

Neváhejte a vyberet si jedem z adrenalinových táborů na www.tabory.cz

 

Airsoft Camp: 

Chceš zažít vícedenní bitvu s promyšleným scénářem a funkčními maketami reálných zbraní? Nejsi příznivec paintballu (proč být opatlaný od barvy, když dokážeš přiznat zásah, ne?), ale jsi "airsofťák"? Tak se přijď ukázat ! AirSoft Camp nabízí adrenalinový zážitek jen opravdovým střelcům. Naši instruktoři mají připravené velké stylizované bitvy, které tě dost překvapí a které těžko někde jinde zažiješ.

 

Military Tábor: 

Pozor! Vojenský útvar rychlého nasazení hledá odvážné bojovníky do svých armádních jednotek! Chceš zažít opravdovou bojovou akci v neznámém terénu? Chceš stopovat zákeřného nepřítele a střílet ze zálohy? Máš smysl pro řád a disciplínu, nevadí ti spát ve stanu, jíst z ešusu a toužíš zažít něco pořádného? Na náš military tábor nastoupíš s hodností vojína, ale v průběhu výcviku můžeš postupovat výš ve vojenské hierarchii a nakonec i velet vlastní jednotce! Dosaženou hodnost si ponecháš do dalších ročníků tábora. Náš vojenský útvar tě očekává

 

Mini - military camp:

Vojenská přípravka pro nejmenší 6 - 10 let. Nemůžeš se dočkat, až ti bude 10 nebo 11 let, aby ses konečně mohl přihlásit na airsoftový nebo paintballový tábor? Pak tady máme něco přesně pro tebe! Zahajujeme nábor kluků od 6 let do vojenské přípravky! V ní si osvojíš základy střelby a taktického vedení boje. Naučíš se pohybovat v neznámém terénu, maskovat se před nepřítelem a útočit na opevněná stanoviště. Zlepšíš svou fyzickou zdatnost a vypiluješ do dokonalosti svou techniku střelby na pevný terč. Tohle je ta správná vojenská akce pro všechny kluky mezi 6 až 10 lety!

 

Pánská jízda:

Tátové a jejich synové + Pánové bez potomků. Kluci a tátové, pojeďte si společně zastřílet a zabláznit do přírody! Airsoftový pobyt pro dospěláky a kluky a jejich táty je fakt nenáročná letní oddychovka, která Vás vytrhne z městského stereotypu a poskytne Vám zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Je to prostě akce pro chlapy, co mají rádi pořádné vzrušení a pravé kamarádství. Žádná vojenská gumárna - ale prázdniny, zábavička a pořádná střílečka! Vhodné i pro úplné airsoftové začátečníky! Zbraně i další vybavení Vám půjčíme, potřebujete jen vlastní maskáče, pevné boty a chuť se pobavit! Takže, pánové, dokážete společně vyrazit na hustou misi?